KRÁSNÁ A PEVNÁ PRSA PŘÍRODNĚ

Pueraria mirifica,  také známá jako White Kwao Krua je hlíznatá rostlina vyskytující se pouze v severním a severovýchodním Thajsku, Barmě a Laosu.  velmi vysoký obsah Phytoestogenů, jako Mirostrol, Deoxymiroestrol a Coumestans, díky kterým je vyhledáva

nou rostlinou pro alternativní zvětšení, plnost a zpevnění prsou. Dobře funguje i při potlačování příznaků menopauzy, podporu růstu vlasů, zpevnění nehtů. V Thajsku je vysoce ceněna  pro své omlazující účinky a má pevné kořeny v místním lidovém léčitelství.

Naše Pueraria mirifica pochází z eko farmy v horské přírodní rezervaci Phu Kradung v Thajsku, kde se pěstují nejkvalitnější rostliny  z celé asie. Jedinečná kombinace spalujících dní a mrazivých nocí dává rostlinám sílu a zvyšuje obsah účinných látek.

Produkty BIONETA se vyrábí z velkých kořenů rostlin starých 5 až 10 let, které mají největší obsah látek pro které je tato rostlina tak oblíbená.

Existují čtyři podruhy rostliny Pueraria mirifica, ale jen jedna, označovaná jako White Kwao Krua, obsahuje Mirioestrol a Deoxymirioestrol, tj, látky způsobující růst poprsí. Někteří výrobci velmi často zaměňují White Kwao Krua za levnější a dostupnější Puerarii lobatu, označovanou jako Kudzu, která zdaleka nedosahuje parametrů White Kwao Krua.

A JAK FUNGUJE ZVĚTŠENÍ POPRSÍ S PM?

Princip je poměrně jednoduchý. 

Ženské poprsí je tvořeno převážne z tukové a pojivové tkáně. Prso reaguje na komplexní souhru hormonů, které způsobí, že se tkáň může rozvíjet, zvětšit a vyrábět mléko.

Tři hlavní hormony, které mají vliv na prsa jsou estrogen, progesteron a prolaktin. Naše pueraria mirifica obsahuje ze všech rostlin nejvyšší množství přírodního estrogenu – fytoestrogenu. Fytoestrogen má podobnou strukturu jako lidský hormon estrogen.

Látky obsažené v této rostlině tak působí na akumulaci tuku a vody v prsní tkáni a její prokrvení. To následně vede k růstu a zpevnění poprsí. Výsledek užívání tablet Bioneta Pure 500 extra storng se dá přirovnat k prsům naplněným mateřským mlékem.

Proto při pravidelném užívání můžete svá prsa během 8 měsíců zvětšit až o 3 velikosti a to bez nutnosti operace a zcela přírodně.

ZVĚTŠENÍ PRSOU BEZ OPERACE, s tabletami Bioneta

 

Zákaznice na fotografiích začínala s užíváním našich tablet ještě před spuštěním prodeje. Bedlivě jsme sledovali a dokumentovali, jak se její poprsí mění v průběhu cca 6 měsíců. Na prvním focení jsme jí dali podprsenku o zhruba 2 nebo 3 velikosti větší než by potřebovala, aby byl výsledek na fotografiích dobře patrný. Po 2 měsících již byly vidět změny. Po půl roce byly výsledky velmi patrné. Ta původně o několik velikostí větší podprsenka, která nepřiléhala k prsům a byla evidentně veliká nyní po šesti měsích byla krásně plná. Klientce se tak splnilo přání mít pevná ňadra  a krásný plný dekolt bez nutnosti operace.

Tablety jsou vhodné také pro muže. V malém dávkování podporují růst vlasů a zlepšují pleť. Otestovali jsme jak tablety zafungují na růst mužských prsou. Zvýšili jsme proto dávkování a čekali. Po několika týdnech docházelo k citlivosti bradavek a pnutí v prsou. Po 2 měsících se obvod prsou zvětšil o 2,5 cm!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *